Бомбардири - WEBSITE X5 UNREGISTERED VERSION 12.0.5.22 - Турнір з міні-футболу

Перейти до контакту

Головне меню:

Бомбардири

Архів > 2016
Фінальні ігри
травень червень
Команда Гравець 15 22 29 5 12 СУМА
МСКС "Козаки" Голубинський Євген 1   1 4   6
МСКС "Козаки" Коваль Вадим 1         1
МСКС "Козаки" Руденко Роман 1 1       2
МСКС "Козаки" Климчук Юрій   1   2   3
МСКС "Козаки" Кукса Євген   2 2     4
МСКС "Козаки" Супрун Максим       2   2
МСКС "Козаки" Бондаренко Дмитро   1       1
Педколедж Сколобивець Володимир 1 1       2
Педколедж Скорик Євгеній 1         1
Педколедж Ягодка Дмитро   1       1
Педколедж Поліщук Денис   2 1     3
Педколедж Шуляк Максим     1 1   2
Педколедж Мороз Феодосій       2   2
УБР Прилуки Коваленко Юрій 1         1
УБР Прилуки Кот Микола 2 1       3
УБР Прилуки Загребельний Д. 2   3 1   6
УБР Прилуки Жваненко Юрій   3 1     4
УБР Прилуки Клочко Андрій     1     1
УБР Прилуки Генеча Станіслав     2     2
УБР Прилуки Доброштан О.     1     1
УБР Прилуки Коваленко Олександр       1   1
ФК "Зігмар" Сімоненко Євгеній 1   2     3
ФК "Зігмар" Корсун Олександр 1   1     2
ФК "Зігмар" Лукьянчіков Владислав 1   1     2
ФК "Зігмар" Литвин Паша 2         2
ФК "Зігмар" Кожух Геннадій 1         1
ФК "Зігмар" Бурсьяй Вадим   1 5     6
ФК "Зігмар" Литвин Роман   3 1     4
ФК "Зігмар" Лисенко Андрій   1 1     2
ФК "Зігмар" Діводченко Станіслав     1     1
ФК Прилуки Бурмака Владислав 1 1 3 2   7
ФК Прилуки Бурмака Олег   1   3   4
ФК Прилуки Плющ Павло   2 1     3
ФК Прилуки Яременко Андрій   1       1
ФК Прилуки Гавриш Микола     1     1
ФК Прилуки Кошуашвылы Гага       2   2
ФК Прилуки-1 Давиденко В'ячеслав 1     3   4
ФК Прилуки-1 Стрекозов Андрій 2 1 5 2   10
ФК Прилуки-1 Шматко Андрій 1         1
ФК Прилуки-1 Лень Олег 5 2       7
ФК Прилуки-1 Кривошеенко Іван 2         2
ФК Прилуки-1 Ліпнев Роман   1       1
ФК Прилуки-1 Кривошеенко Іван   1       1
ФК Прилуки-1 Мірошниченко  Сергій   1 1 1   3
ФК Прилуки-1 Ілляшенко Віталій   1   5   6
ФК Прилуки-1 Педаш Олександр   1 3 2   6
ФК Прилуки-1 Бабак Олександр       3   3
березень квітень травень
Команда Гравець 19 20 26 27 2 3 9 10 16 17 22 23 24 29 7 8 СУМА
1 ФК Прилуки-1 Стрекозов Андрій       4 6     3 2     13     7   35
2 ФК Прилуки Бурмака Владислав 3   4         4     7 3       4 25
3 ФК "Зігмар" Симоненко Євгеній 4       5     6       2   4     21
4 МСКС "Козаки" Климчук Юрій   2     3   3   3       3   4   18
5 "Європа" Прилуки Герасименко Богдан   1       2 2         6   2   2 15
6 "Факел" Прилуки Антоненко Максим   2 3     3         4 3         15
7 ФК Прилуки-1 Мірошниченко  Сергій 3             1 4     6     1   15
8 НГДУ Прилуки Литвяк Олег     3         2 2       5   1   13
9 ФК Прилуки-1 Ліпнев Роман 3             1 1     3     5   13
10 ФК Прилуки-1 Давиденко В'ячеслав 1             1 2     2     7   13
Агроколедж Бобошко Сергій
  2 2   1   3   2       1       11
Педколедж Поліщук Денис  3     1       2           3 2   11
ФК "Зігмар" Лисенко Андрій       1 1     4           2   3 11
"Європа" Прилуки Потоцький Вадим     2     1           4   2   1 10
Ветеран Прилуки Сидоренко Артем   1 1       3         3       1 9
  Ветеран Прилуки Арутюнян Генадій   3         1     2   1       1 8
  НГДУ Прилуки Побут Дмитро 1   2         2         3       8
НГДУ Прилуки Журавльов Олександр     3     1   2             2   8
УБР Прилуки Кот Микола   3 1       1   2             1 8
  Агроколедж Куриленко Андрій                               7 7
  МСКС "Козаки" Борщ Дмитро       2                     5   7
  Педколедж Ягодка Дмитро  2       1     1         1 1 1   7
"Авангард" Прилуки Москаленко Максим   1       3       2             6
  Агроколедж Скудний Денис             2   3       1       6
  ДЮФШ "Європа" Зуб Максим             3   2           1   6
  ФК "Зігмар" Корсун Олександр 1     1 1     2       1         6
  ФК "Зігмар" Лукьянчіков Владислав                       1   4   1 6
  ФК Прилуки-1 Пуговкін Андрій               5 1               6
  "Авангард" Ладан Кондратенко  Ігор            2     1       2       5
  "Європа" Прилуки Самойленко Ігор             1         4         5
  "Факел" Прилуки Чарченко Олександр   1 1     1           2         5
  ФК Мала Дівиця Горбань А.             2         1   2     5
  ФК Прилуки Плющ Павло  1         1         2 1         5
  ФК Прилуки Яременко Андрій           2         1         2 5
  "Авангард" Ладан Близнюк Роман 2                           2   4
  "Авангард" Ладан Романенко Максим             2               2   4
  "Авангард" Прилуки Левун Ігор   1       1             1     1 4
  "Авангард" Прилуки Васильєв Вадим       1           1     1     1 4
  "Європа" Прилуки Берьоза Андрій   1       1 2                   4
Ветеран Прилуки Тимошенко Володимир     4                           4
  Ветеран Прилуки Богомолов Олег             2         2         4
  Ветеран Прилуки Золотарьов Валерій   1               3             4
  МСКС "Козаки" Руденко Роман   2             2               4
  МСКС "Козаки" Пішта Андрій   1     1       1           1   4
  НГДУ Прилуки Копотієнко Сергій     2         2                 4
  НГДУ Прилуки Резвін Євген               3         1       4
  НГДУ Прилуки Маценко Андрій     1                   3       4
  НГДУ Прилуки Тютюник Павло     1         1             2   4
  Педколедж Мороз Феодосій                           3 1   4
  УБР Прилуки Доброштан О.   2         2                   4
  УБР Прилуки Жваненко Юрій     1           1     1       1 4
  ФК "Зігмар" Діводченко Станіслав 1       2     1                 4
  ФК "Зігмар" Даніленко Володимир               1           1   2 4
  ФК Прилуки-1 Кривошеенко Іван       4                         4
  ФК Прилуки-1 Бабак Олександр 2     1       1                 4
  ФК Прилуки-1 Ілляшенко Віталій  1       2     1                 4
  ФК Прилуки-1 Федоренко Роман                 2     2         4
"Авангард" Ладан Лисенко Микола 3           1   1       3   3   3
  "Авангард" Ладан Бондаренко Олег           1 1           1       3
  "Авангард" Прилуки Прудяк Сергій               1         1     1 3
  "Європа" Прилуки Лимар Володимир   1         1                 1 3
  "Факел" Прилуки Данелюк Борис   1 1     1                     3
  "Факел" Прилуки Храпач Андрій                               3 3
  Агроколедж  Панченко Антон   2 1                           3
  Агроколедж Седньов Артем   1         2                   3
  Агроколедж Музиченко Іван                         2     1 3
  МСКС "Козаки" Лазаренко Богдан   3                             3
  МСКС "Козаки" Денисенко Максим   2             1               3
  МСКС "Козаки" Калюжний Олександр                 1       1   1   3
  Педколедж Івахненко Артем 2       1                       3
  УБР Прилуки Загребельний Д.   2                           1 3
  УБР Прилуки Левченко Олег             2                 1 3
  ФК "Зігмар" Богдан Богдан        1                   2     3
  ФК "Темп" Богданівка Чабан Микола                 3               3
  ФК Мала Дівиця Тавакалян С.       2     1                   3
  ФК Мала Дівиця Гумен Ю. 1           2                   3
  ФК Мала Дівиця Мірошниченко О.             3                   3
  ФК Прилуки Гавриш Микола               2     1           3
  ФК Прилуки Гирир Ігор               1     2           3
  ФК Прилуки-1 Шматко Андрій                 2           1   3
  "Авангард" Ладан Арестов Андрій  1                       1       2
  "Авангард" Ладан Кіфоренко Дмитро       1                     1   2
  "Авангард" Ладан Квач Антон                             2   2
  "Авангард" Прилуки Кожухар Олександр           2                     2
  "Авангард" Прилуки Петькун Андрій                   1     1       2
  Агроколедж Чміль Євгеній    2                             2
  Агроколедж Самосюк Олег                               2 2
  Ветеран Прилуки Назарина Валерій    1 1                           2
  Ветеран Прилуки Каліш Олександр     1                         1 2
  ДЮФШ "Європа" Коровай Дмитро   2                             2
  ДЮФШ "Європа" Сердюк Володимир             1   1               2
  МСКС "Козаки" Атаманенко Володимир         2                       2
  МСКС "Козаки" Гармаш Олексій             2                   2
  МСКС "Козаки" Супрун Максим   1                     1       2
  МСКС "Козаки" Кукса Євген             1           1       2
  МСКС "Козаки" Бондаренко Дмитро                         2       2
  МСКС "Козаки" Клязника Юрій                             2   2
  НГДУ Прилуки Ярмоленко Євген               2                 2
  Педколедж Сколобивець Володимир         1                   1   2
  УБР Прилуки Омельянчик В.   1         1                   2
  ФК "Зігмар" Тіторенко Дмитро 2                               2
  ФК "Темп" Богданівка Труш Віталій          1       1               2
  ФК "Темп" Богданівка Труш Олександр       1                     1   2
  ФК "Темп" Богданівка Сердюченко Дмитро                 1           1   2
  ФК "Темп" Богданівка Троцина Олег                         1   1   2
  ФК Мала Дівиця Сушко Д.        1 1                       2
  ФК Мала Дівиця Тонкаль О.                           2     2
  ФК Прилуки Волох Максим     2                           2
  ФК Прилуки Кошуашвілі Гага           1   1                 2
  ФК Прилуки Бурмака Олег               1       1         2
  ФК Прилуки Волик Сергій                       2         2
  ФК Прилуки-1 Чубатий Ярослав         2                       2
  ФК Прилуки-1 Лень Олег          2                       2
  ФК Прилуки-1 Кожушко Сергій 1               1               2
  "Авангард" Ладан Мовчан Максим                 1               1
  "Авангард" Ладан Нічік Іван                         1       1
  "Авангард" Прилуки Дідковський Максим                   1             1
  "Європа" Прилуки Обідов Максим                       1         1
  "Європа" Прилуки Ляхов Михайло                       1         1
  "Європа" Прилуки Антоненко Валентин                       1         1
  "Європа" Прилуки Ребриков Сергій                               1 1
  "Факел" Прилуки Каліш Назар                               1 1
  "Факел" Прилуки Мостовий Дмитро                               1 1
  Агроколедж Волколов Ігор   1                             1
  Агроколедж Свириденко Дмитро             1                   1
  Ветеран Прилуки Мотрич Олександр     1                           1
  ДЮФШ "Європа" Петрушенко Андрій     1                           1
  ДЮФШ "Європа" Гончар Дмитро     1                           1
  ДЮФШ "Європа" Ничнойний Олексій     1                           1
  ДЮФШ "Європа" Желіба Юрій                 1               1
  ДЮФШ "Європа" Шмагель Назар                       1         1
  ДЮФШ "Європа" Дмитро                             1   1
  МСКС "Козаки" Гавура Олександр   1                             1
  МСКС "Козаки" Ніраз Роман                             1   1
  МСКС "Козаки" Лісовий Євген                             1   1
  НГДУ Прилуки Миркулов Іван     1                           1
  НГДУ Прилуки Джеджуля Олександр           1                     1
  Педколедж Скорик Євгеній 1                               1
  Педколедж Миколенко Віталій        1                         1
  УБР Прилуки Генеча Станіслав     1                           1
  УБР Прилуки Коваленко Юрій             1                   1
  УБР Прилуки Коваленко Олександр             1                   1
  УБР Прилуки Зуб Олександр             1                   1
  УБР Прилуки Клочко Андрій                       1         1
  ФК "Зігмар" Тригуб Олег         1                       1
  ФК "Зігмар" Шумскій Сергій 1                               1
  ФК "Зігмар" Гавриш Андрій       1                         1
  ФК "Зігмар" Туревскій Володимир               1                 1
  ФК "Зігмар" Кожух Геннадій               1                 1
  ФК "Зігмар" Бурляй Вадим                       1         1
  ФК "Зігмар" Ороховскій Олександр                               1 1
  ФК "Темп" Богданівка Валієв Ерік        1                         1
  ФК "Темп" Богданівка Гапетченко Вадим                         1       1
  ФК Мала Дівиця Горбань Я. 1                               1
  ФК Мала Дівиця Пасічник С.        1                         1
  ФК Мала Дівиця Джигурда В.         1                       1
  ФК Мала Дівиця Малько Д.                       1         1
 
Copyright 2016. All rights reserved.
Назад до змісту | Назад до головного меню