Дисциплінарні санкції - WEBSITE X5 UNREGISTERED VERSION 12.0.5.22 - Турнір з міні-футболу

Перейти до контакту

Головне меню:

Дисциплінарні санкції

Архів > 2016
Фінальні ігри
травень червень
Команда Гравець 15 22 29 5 12 Пропуск гри
ФК Прилуки-1 Бабак Олександр 1 ж          
ФК Прилуки-1 Давиденко В'ячеслав     1 ж      
ФК Прилуки-1 Бабак Олександр     1 ж      
ФК Прилуки-1 Педаш Олександр     1 ж      
ФК "Зігмар" Сімоненко Євгеній 1 ж          
ФК "Зігмар" Лукьянчіков Владислав   1 ж        
ФК "Зігмар" Діводченко Станіслав   1 ж        
УБР Прилуки Кот Микола 1 ж          
УБР Прилуки Клочко Андрій 1 ж          
УБР Прилуки Педяш Олег   1 ж        
УБР Прилуки Генеча Станіслав     1 ж      
МСКС "Козаки" Клязника Юрій 1 ж          
МСКС "Козаки" Руденко Роман 1 ж          
МСКС "Козаки" Калюжний Олександр 1 ж          
МСКС "Козаки" Кукса Євген     1 ж      
МСКС "Козаки" Голубинський Євген     1 ж 2 ж    
ФК Прилуки Бурмака Владислав       1 ж    
березень квітень травень
Команда Гравець 19 20 26 27 2 3 9 10 16 17 23 24 29 7 8 Пропуск гри
"Авангард" Прилуки Васильєв Вадим   1 ж                            
"Авангард" Прилуки Бабарика Сергій           1 ж                    
"Авангард" Прилуки Москаленко Максим           1 ж                    
"Авангард" Прилуки Дідковський Максим                   1 ж            
"Європа" Прилуки Самойленко   1 ж                            
"Європа" Прилуки Герасименко Богдан     1 ж                          
"Європа" Прилуки Лимар Володимир     1 ж                          
"Європа" Прилуки Потоцкій Вадим                         1 ж      
Авангард Ладан Кондратенко  Ігор 1 ж                               
Авангард Ладан Нічік Іван  1 ж                               
Авангард Ладан Лисенко Микола 1 ж                          1 ж    
Авангард Ладан Власенко Олександр                       1 ж        
Агроколедж Волколов Євген   2 ж,                           1
Агроколедж Волколов Ігор          1 ж                      
Агроколедж Бобровський Сергій     1 ж                          
Агроколедж Седньов Артем     1 ж                          
Агроколедж Куриленко Андрій       1 ж                          
Агроколедж Музиченко Іван             1 ж                  
ДЮФШ "Європа" Желіба Юрій                 1 ж              
Ветеран Прилуки Тимошенко Володимир   1 ж 1 ж                          
Ветеран Прилуки Бурмака Віталій    1 ж                            
Ветеран Прилуки Худін Юрій   1 ж                            
Ветеран Прилуки Золотарьов Валерій             1 ж       1 ж          
Ветеран Прилуки Седньов Євген                   1 ж            
Ветеран Прилуки Товмаш Ігор                   1 ж            
Ветеран Прилуки Арутюнян Генадій                   1 ж            
МСКС "Козаки" МСКС "Козаки"   1 ж                            
МСКС "Козаки" МСКС "Козаки"   1 ж                            
МСКС "Козаки" Кукса Євген             1 ж                  
НГДУ Прилуки Рудовський Олександр 1 ж                              
НГДУ Прилуки Копотієнко Сергій               1 ж                
НГДУ Прилуки Тютюник Павло                           1 ж    
Педколедж Миколенко Віталій       1 ж                        
Педколедж Сколобивець Володимир       1 ж                   1 ж    
УБР Прилуки Генеча Станіслав   1 ж                            
Факел Прилуки Данелюк Борис   1 ж                 1 ж          
Факел Прилуки Сибірський Віктор    1 ж           1 ж                
Факел Прилуки Чарченко Олександр               1 ж                
ФК "Зігмар" Симоненко Євгеній  1 ж                   1 ж   1 ж      
ФК "Зігмар" Понамаренко Євгеній                     1 ж          
ФК "Зігмар" Тригуб Олег                     1 ж          
ФК "Зігмар" Лисенко Андрій                         1 ж      
ФК "Зігмар" Корсун Олександр                         1 ж      
ФК "Темп" Богданівка Труш Віталій       1 ж                        
ФК "Темп" Богданівка Грязний Ярослав       1 ж                        
ФК "Темп" Богданівка Удовенко Віталій         1 ж                      
ФК "Темп" Богданівка Васильєв Артур       1 ж                        
ФК "Темп" Богданівка Пішта Павло       1 ж                        
ФК Мала Дівиця Горбань О.   1 ж                              
ФК Мала Дівиця Тонкаль О.        1 ж                        
ФК Мала Дівиця Сушко Д.         1 ж                        
ФК Мала Дівиця Малько Д.          1 ж                      
ФК Прилуки Бурмака Олег 1 ж                              
ФК Прилуки Яременко Андрій  1 ж             1 ж                
ФК Прилуки Кошуашвілі Гага     1 ж             1 ж            
ФК Прилуки Плющ Павло           1 ж                    
ФК Прилуки Фабриченко Владислав           1 ж                    
ФК Прилуки Гирир Ігор                   1 ж            
ФК Прилуки Волик Сергій                     1 ж          
ФК Прилуки-1 Бабак Олександр 1 ж                              
ФК Прилуки-1 Ліпнев Роман 1 ж     2 ж, 1 ч                       1
ФК Прилуки-1 Федоренко Роман 1 ж       1 ж                      
ФК Прилуки-1 Давиденко В'ячеслав       2 ж, 1 ч                       1
ФК Прилуки-1 Пуговкін Андрій       1 ж         1 ж   1 ж, 1 ч         1
ФК Прилуки-1 Ілляшенко Віталій         1 ж                      
 
Copyright 2016. All rights reserved.
Назад до змісту | Назад до головного меню