Бомбардири - WEBSITE X5 UNREGISTERED VERSION 12.0.5.22 - Турнір з міні-футболу

Перейти до контакту

Головне меню:

Бомбардири

Архів > 2017
Фіналні ігри

травень червень
Команда Гравець 13 14 21 27 28 4 11 18 25 СУМА
1 ВАТ Прилуки Стрекозов Андрій  0 1 5 7 0 6 4 4 2 29
2 Зігмар Прилуки Симоненко Євгеній 8 0 7 0 0 0 7 1 0 23
3 Зігмар Прилуки Бурмака Владислав  3 0 0 0 5 7 4 0 1 20
4 ФК Прилуки-1 Давиденко В'ячеслав 0 2 3 0 5 7 2 1 0 20
5 ФК Прилуки-1 Лень Олег 0 1 2 0 1 0 4 0 12 20
6 ФК Прилуки-1 Мірошниченко Сергій 0 2 1 0 4 3 0 2 3 15
7 Педколедж Поліщук Денис 3 0 1 0 2 2 1 5 0 14
8 Ветеран Прилуки Матузка О. 0 1 1 0 2 0 4 1 3 12
9 Зігмар Прилуки Даниленко Володимир 3 0 2 0 2 4 0 0 1 12
10 ФК Прилуки-1 Лисенко Андрій 0 0 2 0 0 4 1 0 4 11
ФК Прилуки-1 Кривошеєнко Іван 0 0 0 0 0 4 4 2 0 10
ВАТ Прилуки Жваненко Юрій 0 0 1 3 0 1 1 1 1 8
Зігмар Прилуки Лук’янчіков Владислав  0 0 0 0 1 2 1 1 3 8
ФК Прилуки-1 Ліпнев Роман 0 1 0 0 0 3 2 0 2 8
ВАТ Прилуки Кот Микола  0 1 3 2 0 1 0 0 0 7
Ветеран Прилуки Арутюнян Генадій 0 1 2 0 1 2 0 0 1 7
ДЮФШ "Європа" Туріца Павло 0 0 1 1 0 2 2 0 0 6
ФК Прилуки-1 Бабак Олександр 0 1 0 0 1 3 0 1 0 6
ФК Прилуки-1 Педяш Олександр 0 0 0 0 0 0 4 2 0 6
ВАТ Прилуки Загребельний Дмитро  0 0 0 1 0 1 0 2 1 5
Ветеран Прилуки Сидоренко А. 0 0 0 0 0 1 1 3 0 5
НГДУ Прилуки Копотієнко Констянтин 0 0 2 0 0 0 2 0 1 5
Агроколедж Седньов Артем 0 0 2 0 1 1 0 0 0 4
Агроколедж Обідов Максим 0 0 1 0 0 1 1 1 0 4
Агроколедж Панченко Антон 1 0 0 0 1 0 0 2 0 4
ВАТ Прилуки Клочко Андрій  0 0 0 2 0 2 0 0 0 4
Зігмар Прилуки Нагорний Віталій  0 0 2 0 0 1 0 0 1 4
НГДУ Прилуки Копотієнко Сергій 0 1 0 0 0 0 3 0 0 4
НГДУ Прилуки Ярмоленко Андрій 0 0 1 0 0 0 3 0 0 4
Педколедж Корсун Олександр 1 0 0 0 2 0 0 1 0 4
Агроколедж Музиченко Іван 1 0 0 0 0 1 0 1 0 3
Агроколедж Коровай Дмитро 0 0 1 0 0 1 0 1 0 3
ВАТ Прилуки Ковтун Олексій  0 3 0 0 0 0 0 0 0 3
ВАТ Прилуки Стрекозов В’ячеслав  0 0 0 0 0 3 0 0 0 3
Ветеран Прилуки Ганеча С. 0 0 1 0 0 1 1 0 0 3
Зігмар Прилуки Даниленко Сергій   0 0 0 0 0 3 0 0 0 3
Зігмар Прилуки Захарченко Олексій 1 0 0 0 0 1 1 0 0 3
НГДУ Прилуки Резвін Євген 0 1 0 0 1 0 1 0 0 3
Педколедж Сколобивець Володимир 1 0 2 0 0 0 0 0 0 3
Педколедж Мороз Федосій 0 0 3 0 0 0 0 0 0 3
ФК Прилуки-1 Ілляшенко Віталій 0 1 1 0 0 0 1 0 0 3
Агроколедж Свириденко Дмитро 2 0 0 0 0 0 0 0 0 2
Агроколедж Куриленко Андрій 0 0 1 0 1 0 0 0 0 2
ВАТ Прилуки Ганеча С. 0 0 0 0 0 0 0 2 0 2
ВАТ Прилуки Седньов Євген 0 0 0 0 0 0 0 1 1 2
ДЮФШ "Європа" Сердюк Володимир 0 0 0 0 0 2 0 0 0 2
ДЮФШ "Європа" Беркоза Андрій 0 0 0 0 0 0 0 2 0 2
Зігмар Прилуки Дівотченко Станіслав 0 0 0 0 1 1 0 0 0 2
НГДУ Прилуки Гавриш Микола 0 0 0 0 0 2 0 0 0 2
НГДУ Прилуки Маценко Андрій 0 0 0 0 1 0 1 0 0 2
НГДУ Прилуки Литв'як Олег 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2
НГДУ Прилуки Тютюник Павло 0 0 1 0 0 0 0 0 1 2
Педколедж Реутов Дмитро 0 0 2 0 0 0 0 0 0 2
Агроколедж Самосюк Олег 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1
Агроколедж Бобровський Сергій 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1
ВАТ Прилуки Кожух Геннадій  0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
ВАТ Прилуки Сушко Євген 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1
ВАТ Прилуки Богомолов Олег 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1
Ветеран Прилуки Богомолов Олег 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
Ветеран Прилуки Худін Юрій 0 0 0 0 0 1 0 0 0 1
Ветеран Прилуки Назарина В. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1
ДЮФШ "Європа" Желіба Олексій 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
ДЮФШ "Європа" Сидорко Михайло 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1
ДЮФШ "Європа" Шмагель Назар 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1
Зігмар Прилуки Богдан Богдан 0 0 0 0 0 1 0 0 0 1
Зігмар Прилуки Бурляй Вадим 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1
Зігмар Прилуки Гриценко Артем 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1
НГДУ Прилуки Побот Дмитро 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1
НГДУ Прилуки Журавльов Олександр 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1
ФК Прилуки-1 Пуговкін Андрій 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
ФК Прилуки-1 Федфенько Роман 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1
березень квітень травень
Команда Гравець   25 26 1 2 8 9 15 22 23 29 30 6 7 СУМА
1 ВАТ Прилуки Стрекозов Андрій 0 0 2 6 0 0 8 6 0 1 0 0 0 0 23
2 Педколедж Поліщук Денис 0 0 0 0 6 4 0 0 6 0 4 0 0 3 23
3 ФК Прилуки Ліпнев Роман 0 0 4 0 5 0 4 0 0 0 0 4 0 0 17
4 Зігмар Прилуки Симоненко Євгеній 0 2 0 0 1 1 0 0 0 0 6 0 0 6 16
5 ФК Прилуки Лень Олег 0 0 0 0 2 0 5 3 0 6 0 0 0 0 16
6 Зігмар Прилуки Бурмака Владислав  0 2 0 0 0 2 0 0 0 0 8 0 0 2 14
7 НГДУ Прилуки Литв'як Олег 0 0 0 0 1 2 0 0 2 0 3 0 0 3 11
8 Авангард Ладан Лисенко Микола 0 0 0 0 0 0 4 0 0 0 0 4 2 0 10
9 НГДУ Прилуки Ярмоленко Андрій 0 0 0 0 1 3 0 0 2 0 2 0 0 2 10
10 Авангард Ладан Луценко Олексій 0 0 0 2 0 0 0 2 2 0 0 0 3 0 9
ФК Прилуки Мірошниченко  Сергій 0 0 1 0 0 0 1 4 0 1 0 2 0 0 9
Агроколедж Сідньов Артем 0 0 2 4 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 8
Агроколедж Панченко Антон 0 0 0 2 0 0 0 1 0 0 0 4 1 0 8
Агроколедж Коровий Дмитро 0 0 0 3 0 0 0 0 0 0 0 3 2 0 8
Факел Прилуки Чарченко Олександр 0 0 0 3 0 0 0 0 0 0 0 2 3 0 8
Зігмар Прилуки Даниленко Володимир 0 1 0 0 2 0 0 0 0 0 2 0 0 2 7
ФК Прилуки Лисенко Андрій 0 0 3 0 1 0 1 0 0 0 0 2 0 0 7
Альянс Прилуки Череп Андрій 0 3 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 6
Педколедж Івахненко Артем 0 0 0 0 2 1 0 0 1 0 1 0 0 1 6
Прогрес Остапівка Верба Артем 0 0 0 1 0 2 0 0 0 3 0 0 0 0 6
Прогрес Остапівка Аненко Сергій 0 0 0 0 0 1 0 0 0 5 0 0 0 0 6
Прогрес Остапівка Баняс Юрій 0 0 0 0 0 0 0 1 0 4 0 0 0 1 6
Авангард Ладан Кондратенко  Ігор 0 0 0 1 0 0 3 0 1 0 0 0 0 0 5
Авангард Прилуки Єзибчук Януш 0 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 5
Авангард Прилуки Ведмідський Михайло 0 3 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 5
Агроколедж Музиченко Іван 0 0 1 1 0 0 0 1 0 0 0 0 2 0 5
ВАТ Прилуки Стрекозов В’ячеслав  0 0 0 1 0 0 2 2 0 0 0 0 0 0 5
Ветеран Прилуки Ганеча С. 0 0 0 1 0 0 0 4 0 0 0 0 0 0 5
Ветеран Прилуки Сидоренко А. 0 0 0 1 0 0 0 3 0 1 0 0 0 0 5
Зігмар Прилуки Лук’янчіков Владислав  0 1 0 0 1 1 0 0 0 0 2 0 0 0 5
Зігмар Прилуки Діводченко Станіслав 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 3 0 0 1 5
НГДУ Прилуки Копотієнко Сергій 0 0 0 0 0 2 0 0 2 0 1 0 0 0 5
Прогрес Остапівка Яговий Сергій 0 0 0 0 0 2 0 3 0 0 0 0 0 0 5
Факел Прилуки Каіка Олександр 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 3 0 0 5
Авангард Ладан Бондаренко Олег 0 0 0 0 0 0 3 0 0 0 0 1 0 0 4
Авангард Прилуки Лисенко Олександр 0 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 4
Агроколедж Обідов Максим 0 0 0 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 4
ВАТ Прилуки Кот Микола 0 0 1 0 0 0 3 0 0 0 0 0 0 0 4
ВАТ Прилуки Жваненко Юрій 0 0 1 0 0 0 1 2 0 0 0 0 0 0 4
Ветеран Прилуки Арутюнян Генадій 0 0 0 0 0 0 0 2 0 2 0 0 0 0 4
Ветеран Прилуки Матузка О. 0 0 0 1 0 0 0 1 0 1 0 0 0 1 4
Ветеран Прилуки Седньов Євген 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 2 0 0 1 4
ДЮФШ Європа Туріца Павло 0 0 0 0 0 0 1 0 2 0 0 0 1 0 4
Зігмар Прилуки Захарченко Олексій 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 2 0 0 1 4
ФК Прилуки Давиденко В'ячеслав 0 0 2 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 4
Авангард Ладан Близнюк Роман 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 3
Авангард Ладан Горбань Богдан 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3 0 0 3
Авангард Прилуки Кожухар Олександр 0 1 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 3
Авангард Прилуки Бабарика Сергій 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 3
Ветеран Прилуки Золотарьов Валерій 0 0 0 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 3
ДЮФШ Європа Сидорко Михайло 0 0 1 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 3
ДЮФШ Європа Потоцкій Вадим 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 2 0 3
Зігмар Прилуки Богдан Богдан 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 1 3
Зігмар Прилуки Нагорний Віталій  0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 2 3
НГДУ Прилуки Гавриш Микола 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 0 0 0 3
Педколедж Реутов Дмитро 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 1 3
Прогрес Остапівка Нагнойний Олександр 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3
Прогрес Остапівка Козаченко Анатолій 0 0 0 1 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 3
Факел Прилуки Рибкін Михайло 0 0 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 3
Авангард Ладан Мисник Володимир 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 2
Авангард Ладан Шинкаренко Олександр 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 2
Авангард Ладан Романенко Максим 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 2
Авангард Ладан Денисенко Богдан 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 2
Авангард Прилуки Федоренко Олексій 0 0 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 2
Авангард Прилуки Левун Ігор 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 2
Авангард Прилуки Яременко Андрій 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2
Агроколедж Свириденко Дмитро 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 2
Альянс Прилуки Дамницький Артем 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 2
Ветеран Прилуки Костенко М. 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 2
Ветеран Прилуки Назарина Валерій 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 2
ДЮФШ Європа Зуб Максим 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 1 0 2
ДЮФШ Європа Беркоза Андрій 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 1 0 2
Зігмар Прилуки Ягодка Дмитро  0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2
НГДУ Прилуки Резвін Євген 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 2
Педколедж Сколобивець Володимир 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 2
Прогрес Остапівка Коваленко Віталій 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 2
Прогрес Остапівка Ілляшенко Олександр 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 2
Факел Прилуки Мінін Олександр 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2
Факел Прилуки Кравченко Юрій 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 2
ФК Прилуки Шматко Андрій 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 2
Авангард Ладан Арестов Андрій 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
Авангард Ладан Козаченко Дмитро 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1
Авангард Прилуки Гаркавий Анатолій 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
Авангард Прилуки Антоненко В. 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 1
Авангард Прилуки Москаленко Максим   0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 1
Авангард Прилуки Петькун Андрій 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1
Альянс Прилуки Петрик Роман 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
Альянс Прилуки Скрипченко Олександр 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
Альянс Прилуки Дьомін Богдан 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 1
ВАТ Прилуки Осадчий Ігор 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
ВАТ Прилуки Кот Микола  0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
ВАТ Прилуки Ясеновський Дмитро  0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1
ВАТ Прилуки Загребельний Дмитро  0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
ДЮФШ Європа Бургун Дмитро 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1
Зігмар Прилуки Бурляй Вадим 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
НГДУ Прилуки Журавльов Олександр 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
НГДУ Прилуки Копотієнко Констянтин 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
НГДУ Прилуки Тютюник Павло 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
НГДУ Прилуки Побот Дмитро 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 1
Нива Прилуки Швидкий Сергій 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
Нива Прилуки Лук'яков Руслан 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
Педколедж Корсун Олександр 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1
Педколедж Шахов Олексій 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1
Педколедж Бурлак Микола 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 1
Прогрес Остапівка Скрипка Ярослав 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
Прогрес Остапівка Якименко Руслан  0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
Прогрес Остапівка Мучта Олександр 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1
Прогрес Остапівка Чепурний Максим 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1
Факел Прилуки Дорошенко Дмитро 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
ФК Прилуки Климченко Віталій 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
ФК Прилуки Волик Сергій 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
ФК Прилуки Чубатий Ярослав 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
 
Copyright 2016. All rights reserved.
Назад до змісту | Назад до головного меню