Дисциплінарні санкції - WEBSITE X5 UNREGISTERED VERSION 12.0.5.22 - Турнір з міні-футболу

Перейти до контакту

Головне меню:

Дисциплінарні санкції

квітень травень червень
Команда Гравець 7 13 14 15 20 21 22 27 28 29 4 11 12 18 19 20 26 27 1 2 3 8 9 10 15 16 17 Пропуск гри
Агро-Кім Кривіцький Богдан                                                      
Агро-Кім Марунич Петро                                                      
Агро-Кім Сінчук Ігор                                                   1
Агро-Кім Малько Дмитро                                                      
Агроколедж Самосюк Олег                                                    
Агроколедж Зуб Максим                                                      
Агроколедж Сердюк Володимир                                                      
Агроколедж Сердюк Ілля                                                      
Агроколедж Панченко Антон                                                      
Агроколедж Коровай Дмитро                                                      
Агроколедж Шакун Ілля                                                      
ВАТ прилуки Сколобивець Володимир                                                       
ВАТ прилуки Загребельний Дмитро                                                       
ВАТ прилуки Стрекозов Андрій                                                1
ВАТ прилуки Герасименко Андрій                                                       
ВАТ прилуки Івахненко Артем                                                       
ВАТ прилуки Поліщук Денис                                                       
ВАТ прилуки Атаманенко Володимир                                                       
ВАТ прилуки Кожух Геннадій                                                     
ВАТ прилуки Клочко Андрій                                                       
ВАТ прилуки Стрекозов В’ячеслав                                                       
ВАТ прилуки Кот Микола                                                      1
ВАТ прилуки Мордовський Михайло                                                      
Ветеран Прилуки Пташник Юрій                                                      
Ветеран Прилуки Хантіль Сергій                                                 1
Ветеран Прилуки Золотарьов Валерій                                                     2
Ветеран Прилуки Матузка Олександр                                                      
Ветеран Прилуки Худін Юрій                                                     2
МФК Сокіл Симоненко Євгенії                                                      1
МФК Сокіл Богдан Богдан                                                       
МФК Сокіл Корсун Олексаандр                                                       
МФК Сокіл Білобородько Євгеній                                                       
НГДУ Прилуки Журавльов Олександр                                                      
НГДУ Прилуки Побут Дмитро                                                         
НГДУ Прилуки Яременко Андрій                                                    2
Педколедж Реутов Дмитро                                                   1
Педколедж Тимошенко Олексій                                                     1
Титан Івківці Федоренко Олексій                                                    1
Титан Івківці Череп Андрій                                                    1
Титан Івківці Фещенко Ярослав                                                       
Титан Івківці Лисенко Олександр                                                       
Титан Івківці Скрипка Валерій                                                    
Удай Світловський Филип                                                 1
Удай Петров Юрій                                                    
Удай Вегера Олександр                                                    
Удай Дерган Валентин                                                      
Удай Карeвін Максим                                                       
Факел Прилуки Рибкін Михайло                                                       
Факел Прилуки Скорик Євген                                                      
ФК Орхідея Ведмідський Михайло                                                      
ФК Орхідея Бабарика Сергій                                                      
ФК Орхідея Гончаренко Антон                                                      
ФК Орхідея Антоненко Валентин                                                      
ФК Орхідея Стрюков Олексій                                                      
ФК Орхідея Прудяк Сергій                                                      
ФК Прилуки Давиденко В'ячеслав                                                       
ФК Прилуки Іляшенко Віталій                                                      
ФК Прилуки Ліпньов Роман                                                    
ФК Прилуки Бабак Олександр                                                      
ФК Прилуки Педяш Олександр                                                       
Штурм Парубець Тарас                                                      
Штурм Сушко Богдан                                                       
Штурм Ведмыдський Олекандр                                                      
                                                           
 
Copyright 2016. All rights reserved.
Назад до змісту | Назад до головного меню